Program

Řečníci

David Košťák

David Košťák

Čtvrtek večer

Je mi 24, miluju deskovky, nutellu a výzvy. Jsem zapojený do služby mládeži ve sboru na Praze 13 a v Odboru mládeže. Když píšu tyhle řádky, tak mě čekají zářijové státnice a rozhodování, co po nich dál. Tak se mě můžeš na Brodfestu zeptat, jak to dopadlo.

Jaké jídlo si můžeš dát prostě kdykoliv?

Palačinky

V jaké situaci obzvláště vnímáš Boží přítomnost?

Skrze rozhovory, chvály.

Co bys zpětně poradil svému 20letému já?

No, ono to není zrovna dávno... Nejspíš, že život není jenom o výkonu.


Jirka Musil

Jirka Musil

Pátek ráno

Je mi 26 let. Momentálně jsem nejmladší kazatel CB a čerstvě sloužím v CB Elim Písek. S manželkou Gabrielou máme roční dceru Medu. Rád jezdím na kole, závodně jsem hrál badminton, čtu a sjíždím netflix a twitter.

Jaké jídlo si můžeš dát prostě kdykoliv?

Vietnamskou polévku Pho

V jaké situaci obzvláště vnímáš Boží přítomnost?

Při čtení dobré křesťanské literatury. V přírodě, když jsem úplně sám.

Co bys zpětně poradil svému 20letému já?

Méně se dívej na seriály a filmy a víc čti a cestuj.


Vojtěch Furák

Vojtěch Furák

Páteční večer

Narodil jsem se a vyrostl v Praze do rodiny, která nevěřila v Boha. Boha jsem poznal v posledním roce na střední škole a už 10 ho s Ním mohu všechno prožívat. Jsem fakt vděčný, že mohu pracovat a zároveň sloužit jako kazatel v církvi, že mi Bůh dal skvělou ženu a že život s Bohem dává smysl.

Jaké jídlo si můžeš dát prostě kdykoliv?

Asi všechno kromě jater, takže kdykoliv si dám cokoliv.

V jaké situaci obzvláště vnímáš Boží přítomnost?

Asi všechno kromě přírody.

Co bys zpětně poradil svému 20letému já?

Ve dvaceti jsem uvěřil, nebo těsně před, tak by to byla jedna věc, neboj se tolik a věř Bohu, že s tebou počítá.


Vašek Andrš

Vašek Andrš

Sobotní ráno

Mé jméno je Vašek Andrš, bydlím v Šumperku se svou rodinou. S manželkou Lídou máme dvě malé děti. V Šumperku jsem taky kazatelem sboru Církve bratrské - Kostel Jinak. Rád sportuji a čtu knihy.

Jaké jídlo si můžeš dát prostě kdykoliv?

Sushi

V jaké situaci obzvláště vnímáš Boží přítomnost?

Při čtení Bible, při sdílení evangelia, při štědrosti s dalšími.

Co bys zpětně poradil svému 20letému já?

Nakup bitcoin.


David Novák

David Novák

Sobota večer

Dlouhou dobu jsem byl celocírkevním tajemníkem pro mládež, a když mládežníci zestárli, zvolili mě za předsedu rady CB (-: Někdy napíšu nějaký blog nebo knížku a nahrávám podcasty. Rád běhám a jezdím na kole. Mám rád svojí službu v Radě CB a ve sboru na Praze 13, kde mám řadu lidí, kteří mě mají rádi.

Jaké jídlo si můžeš dát prostě kdykoliv?

Housku se šunkou a sýrem.

V jaké situaci obzvláště vnímáš Boží přítomnost?

Když se obrací druzí lidé, při dobrých chválách, když vidím jak se mění lidské životy.

Co bys zpětně poradil svému 20letému já?

Aby se nevrhalo do tolika aktivit, aby na sebe tolik neupozorňovalo, aby více naslouchalo moudrým lidem, aby si nedělalo tolik vrásek z neúspěchů .

Účinkující

Quest
Worship.ko
Lévi
Ignited
HangOut Zóna

HangOut Zóna

Novinkou bude i HangOut zóna... Více informací již brzy...


Fifa turnaj

Fifa turnaj

FIFA turnaj - esport 

Přichází Brodfest a s ním i řada příležitostí, jak kvalitně trávit společný čas. V posledních letech se významně rozšiřuje odvětví e-sportu, a tak jsme se rozhodli na letošním Brodfestu uspořádat premiérový ročník z kategorie e-sportu, konkrétně se jedná o fotbalový simulátor FIFA na konzoli PlayStation 5. Ať už jsi věrným a pravidelným hráčem této hry, nebo tuto hru hraješ spíše výjimečně, popř. jsi FIFU nikdy nehrál(a), ale chtěl(a) by sis to vyzkoušet, je to pro tebe skvělá příležitost přijít, porovnat své hráčské dovednosti s ostatními a seznámit se napříč mládežemi s dalšími lidmi, kteří mají podobný zájem. Celá událost je koncipována jako turnaj, přesný systém bude vytvořen na místě podle počtu účastníků. Pokud by ses nechtěl(a) účastnit turnaje, ale jen tak si zahrát, můžeš přijít i tak kdykoliv v průběhu! Jedna konzole bude vyhrazena pro začátečníky a zájemce, kteří se nechtějí účastnit turnaje. Turnaj bude probíhat v pátek a začátek bude od 14:30, očekávaný konec maximálně v 18:30. Konkrétní místo bude upřesněno.

Pokud víte, že byste se chtěli zapojit do turnaje, prosím o vyplnění jména a místa, odkud pocházíte, abychom měli přibližný počet lidí, kteří se chtějí do turnaje přihlásit. Pokud se do tabulky nezapíšete, můžete se turnaje zúčastnit i tak, jedinou podmínkou je včasný příchod na začátek turnaje, tzn. do 14:30. Odkaz na tabulku zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1XkJBGf2C5_uzSujq_IU__A0fSWLrYsZ-MSwDOjxXnDs/edit?usp=sharing

Budu se těšit na všechny, kteří dorazí a budou se účastnit, ať už kteroukoliv formou.

Daniel Kratochvíl, organizátor FIFA turnaje.


Seznamka

Seznamka

Brodfest je vždy skvělá příležitost se seznámit s řadou lidí.  Rádi bychom vytvořili prostor, kde se můžete poznat s lidmi, kteří jsou otevřeni i možné partnerské úrovni. Mít věřícího partnera je obrovské požehnání a chceme tomu jít trochu naproti.  Proto je tato událost připravena jen pro křesťany.

Věkové omezení seznamky je 20 - 30 let. Proběhne to v pátek odpoledne od 16:00 do 18:00, patrně v prostorách místního CB sboru. Plánovaná forma je Speed dating (krátké rozhovory). Konkrétní podoba bude upravena podle počtu přihlášených. Pořadí přihlášení rozhoduje. V případě minimálního zájmu se akce ruší.


Místo konání vám bude upřesněno po schválení přihlášky. Její schválení  očekávejte na email, kde též dostanete podrobné instrukce.

Aby vše proběhlo co nejlépe, organizátoři si vyhrazují právo rozhodovat o účasti přihlášených.

Odkaz na přihlášení:  https://forms.gle/F1TFfHUTPQ2b5U3f7

V případě nejasností a dotazů prosím pište na: seznamka.brodfest@gmail.com

Vedoucí projektu: Daniel Litvan 


Semináře

Pan internet toho jistě ví hodně, ale není nad to, abychom se osobně tváří v tvář setkali s lidmi, kteří nám mají co předat. Jako v minulosti, tak i tento rok nás na BrodFestu čekají desítky různých seminářů, workshopů a podobných legrací. Žijeme v době, kde je mnoho informací, podnětů, ale není nad to, aby nám je někdo srozumitelně utřídil, zpracoval a předal. Existuje mnoho otázek a každý člověk některou má. Věřte tomu, že skutečně každý. BrodFest je jednoznačně skvělou příležitostí, kde řada z nich může být kvalitně zodpovězena. Jen se zeptat, dobře volit, zkrátka nenechat to být. 


Kompletní seznam seminářů a řečníků je ke stažení zde:

Semináře a řečníci letošního BrodFestu


Zároveň tyto informace naleznete i na webu: program.brodfest.cz