Brodfest 2017 - Mezi řádky
Havlíčův Brod, 29.9. - 1.10.2017
dnůhodinminutsekund
Zaregistrovat se

Co zažiješ na Brodfestu

Jak to na Brodfestu vypadá a na co se můžeš těšit ...

Letošní BrodFest nese název MEZI ŘÁDKY. Nic víc. Žádný podtitul, žádna hesla, žádné motto. A tak to chceme nechat. Trochu tajemství, dalo by se říct a je to vlastně pravda.

Takový je totiž často i náš život. Celou jeho velkou část zahalujeme a skrýváme před vnějším světem. Mít tajemství není na škodu. Dávají nám možnost zamyslet se, uvažovat, utvářet si názor. Občas jen jakoby něco problesklo mezi řádky. Boží tajemství je ještě tajemnější. Jedinečný Bůh a přesto a ním může mít každý z nás unikátní vztah a spojení s Kristem.

Na BrodFestu se dotkneme mnohých tajemství, také poodhrneme roušku věcí často nevyřčených. Věříme, že se nám poodhalí části Božího charakteru nám dosud neznámé. Jsi zván, připoj se a buď aktivní součástí, abys i ty sám byl schopen vidět a číst mezi řádky.

SEMINÁŘE A WORSKSHOPY

SPORTY

CHVÁLY A MODLITBY

KONCERT A DIVADLO

Na BrodFestu tě čeká dalších 800 – 1000 mladých lidí, kteří ve valné většině patří do nějakého sboru a mládeže Církve Bratrské. Už před mnoha lety zjistili, že tento druh společných setkání, programy, chvály, sporty a semináře jsou unikátní příležitost zažít společenství s Bohem jinak než v běžném životě. V sekci Střípky ze života si můžeš přečíst reakce některých z nich.

Program BrodFestu je daný, ale záleží na tvé volbě jak čas na něm využiješ. Proto web pořádně projdi, abys měl dostatečný přehled. Možností, hlavně u seminářů v sobotu, je opravdu hodně. Další informace o nových seminářích, večerních programech a sportech budou postupně doplňovány.

Za tým BrodFestu Ondra Svatoš

Hlavní řečníci

 

Ondra Svatoš

Ondra Svatoš

vedoucí Odboru mládeže

David Novák

David Novák

předseda rady CB

Petr Dvořáček

Petr Dvořáček

kazatel CB Betanie

Ubytování a strava

Možnosti ubytování a jídla po dobu Brodfestu...

Ubytování je po dobu BrodFestu zajištěno v Havlíčkově Brodě. Pokud tedy nemáš jiné ubytování a chceš mít kde složit hlavu, vezmi si s sebou karimatku a spacák. Cenu za ubytování najdeš v následující sekci.

Při přihlašování je také možné si objednat stravu v místní školní jídelně vedle ZŠ V Sadech.

Cena

Kdysi byla na Ježíše nachystána léčka v podobě otázky ohledně placení daní Římu. Jeho odpověď v podobě: "co je císařovo, dejte císaří a co je Boží, dejte Bohu" je dokonale zaskočila. Celý BrodFest má být hlavně o té druhé části. Dát Bohu skutečně to, co mu patří, plně a beze strachu. Ale protože žijeme společně teď a tady v tomto světě, tak tam je holt i ta první část o císaři. Zde jsou uvedeny ceny přihlášení, přičemž věříme, že budete jejich výší příjemně překvapeni. Jsme plni očekávání, že letošní BrodFest bude spolu s vámi hlavně o té druhé části jeho reakce. Proto přijeďte a buďte toho součástí.

Ceny dalších služeb

 

Ubytování na škole60Kč/noc
Snídaně40Kč
Oběd90Kč
Večeře80Kč

Jídlo je možné přihlašovat nejpozději do 20.9.!

Fotky a video

Podívej se na naše zážitky z minulého ročníku...